Çin sigara cam nargile Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cathy

Telefon numarası : 13480104204

Naber : +8613480104204

Free call
qc profili
Cawonderland Sanayi Limited Şirketistandart bir Kalite Kontrol süreci oluşturmuştur.Her fabrika için malzeme, üretim, numuneden nihai ürünlere kadar kaliteyi kontrol etmek için bir QC ekibi ayarladık.Her Kalite Kontrol Çemberinde 3 ila 7 kişi bulunur.
 
IQC: Malzemelerin müşterilerin ihtiyacıyla aynı olup olmadığını teyit edeceğiz, rengi, boyutu, ağırlığı vb. kontrol edeceğiz.Bazı elektrikli ürünler, elektronik parçaların güvenli ve normal çalışıp çalışmadığı manuel ve makine testi ile kontrol edilecektir.
 
IPQC: Toplu üretimden önce, ilk kalite kontrolünü yapmak için bazı numuneler üretmeliyiz.Numuneler birinci kalite testini geçebildiği için seri üretime geçebiliriz.
 
Giden KK:Bitmiş ürünler tek tek kontrol edilecektir.Bu işlem hafife alınamayacak kadar önemlidir, testçilerin yüzeyde çatlak veya belirgin çizik olup olmadığını gözlemlemesi gerekir.Kusurlu mallar bulduğumuzda, QCC bunları geri gönderecek, nedenini kaydedecek ve çoğaltmayı ayarlayacaktır.
 
Bizim için fiyatı düşürebilecek ve müşteriler için fayda sağlayabilecek standart QC sürecinin belirlenmiş olması önemlidir.Hatalarla yüzleşmeye cüret etmek bize değerli bir deneyim sağlar.Bu yüzden lütfen kalitemizden emin olmak ve bizimle konuşmaktan çekinmeyin.

CAWONDERLAND GLASSWARE FACTORY kalite kontrol 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin